У Крутих Горбах відзначили День села

Опубліковано: 15-7-2019

12 липня жителі села Круті Горби усією дружною сільською родиною святкували День села.  Варто зазначити, що на урочистості приїхало багато поважних гостей. Серед них - виконуючий обов'язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак та голова Таращанської районної ради Людмила Урожай. Посадовці щиро привітали жителів села, його керівництво зі святом, подякували за самовіддану працю, любов та «вірність» рідному селу. Побажали всім миру, міцного здоров’я, родинного щастя та Божого благословення.

Грамотами Таращанськогої районної державної адміністрації та Таращанської районної ради за високий професіоналізм, ініціативність в роботі,  багаторічну сумлінну працю на благо громади села, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня села Круті Горби керівники району відзначили водія СТОВ «Лука» Андрія Сухомлина та виконавчого директора, головного агронома СТОВ «Лука» Анатолія Ніщименка. Крім того, цінним подарунком та Почесною грамотою Київської обласної ради за вагомий внесок у соціально - економічний розвиток області, сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди Дня села Круті Горби нагороджено жительку с.Круті Горби  Любов Новоструєву.

Супроводжувала урочистості концертна програма за участю соліста Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, соліста Національної опери України, заслуженого артиста України Олега Філіпенка та солістки Національного симфонічного оркестру України Ольги Михайлюк.

По завершенню концертної програми бажаючих пригощали  гарячими та холодними стравами, а надвечір на всіх чекала розважальна програма та святкова дискотека.

Розваги цього дня були і для наймолодших гостей свята. Дітлахи на протязі дня залюбки бавилися та розважалися на гірках і надувних батутах.