У КИЇВСЬКІЙ ОДА ЖІНКАМ УРОЧИСТО ВРУЧИЛИ ВІДЗНАКИ “МАТИ-ГЕРОЇНЯ”

Опубліковано: 10-7-2020

Сьогодні, 9 липня, відбулось урочисте вручення державної нагороди — почесного звання «Мати-героїня» жінкам Київщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов вручив посвідчення та нагрудні знаки жінкам, побажавши їм довгих років життя, здоров’я, терпіння, любові, добробуту та щасливої долі для їх дітей.

«Почесне звання «Мати-героїня» не просто державна нагорода, а знак нашої глибокої вдячності та поваги до вашого материнства. Низько вклоняюсь Вам, дорогі матері, за Вашу любов, терпеливість та недоспані ночі», – зазначив заступник голови ОДА.

У свою чергу, учасниці заходу подякували керівництву області за підтримку і турботу.

Зазначимо, згідно з Указом Президента України, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:

• Гейченко Мирославі Петрівні – матері дев’яти дітей, Таращанський р-н, с. Крива;
  • Богдан Галині – матері шести дітей, Броварський р-н, с. Семиполки;
  • Кравчук Тетяні Володимирівні – матері п’яти дітей, Рокитнянський р-н, с. Нова Маківка;
  • Крищук Антоніні Григорівні – матері шести дітей, Тетіївський район, с. Бурківці;
  • Мейті Галині Петрівні – матері дев’яти дітей, Ставищенський р-н, смт Ставище;
  • Микитюк Тетяні Андріївні – матері п’яти дітей, Ставищенський р-н, смт Ставище;
  • Митрофановій Аллі Вікторівні – матері п’яти дітей, Баришівський р-н, с Григорівка;
  • Незенко Нелі Броніславівні – матері п’яти дітей, м. Ірпінь;
  • Новак Олені Володимирівні – матері восьми дітей, Яготинський р-н, с. Плужники;
  • Прудкій Ларисі Геннадіївні – матері п’яти дітей, смт Коцюбинське;
  • Скоромній Любові Миколаївні – матері семи дітей, Рокитнянський р-н, с. Житні Гори;
  • Славкіній Інні Григорівні – матері п’яти дітей, Києво-Святошинський р-н, с. Ходосівка;
  • Сушанській Марії Іванівні – матері семи дітей, м. Біла Церква;
  • Толстих Наталії Володимирівні – матері п’яти дітей, м. Ірпінь.