Творчий гурт патріотичної пісні «Побратими» відзначив свій ювілей

Опубліковано: 30-9-2018

29 вересня у районному Будинку культури відбувся святковий концерт творчого  гурту  патріотичної пісні «Побратими», присвячений 5-річчю діяльності колективу.

Зі щирими  словами вітань до творчого гурту звернулися виконуючий обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак, голова Таращанської районної ради Людмила Урожай, керівник Таращанської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Валерій Романюк, військовий комісар Таращанського районного військового комісаріату Микола  Рибалко,  благочинний Таращанської районної УПЦ КП, протоієрей Георгій Сальник.

Привітати творчий колектив із відзнаками та нагородами завітали і поважні гості: народний депутат України Віталій Гудзенко, голова Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), генерал-лейтенант, герой України Сергій Червонописький, голова Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Янківський, дружина загиблого прикордонника, «живої легенди» прикордонної служби, генерала-майора Ігоря Момота Надія Момот, заступник директора департаменту Адміністрації Державної прикордонної служби України, полковник Олег Примаченко, начальник штабу Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України, генерал-майор Олег Цевельов,

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх героїв, які віддали свої життя за Україну, та поклали квіти до пам'ятника загиблих прикордонників, Маморіалу Слави та Меморіалу загиблим воїнам Афганістану.

На ювілейному вечорі звучали історія створення гурту і його творчого шляху та пісні «Побратимів» на слова місцевих поетів: Михайла Нечитайла з села Веселий Кут, Петра Бойка з села Ківшовата, Валентини Невінчаної та Анатолія Круківського з села Северинівка, Олександра Вітюка з села Лука, Світлани Зубчевської з міста Тараща.

Свої вітальні пісні  на адресу гурту дарували лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів  військово-патріотичної пісні, автор і виконавець Сергій Копитов, лауреат і переможець міжнародних та всеукраїнських фестивалів, творча група «Ташакор» Української спілки ветеранів Афганістану з м.Біла Церква та місцеві аматорські ансамблі та співочі дуети.

Творчий вечір гурту став справжнім святом патріотизму та нікого не залишив байдужим до пісень, в яких відзначається мужність, відвага та героїзм. Творчий колектив не тільки часто виступає з концертами  на передовій, але й активно займається волонтерською діяльністю. Хлопці неодноразово доставляли на фронт продукти харчування та одяг.

Гурт «Побратими» співає пісні про війну, але в той же час у цих піснях вони закликають до миру. Своїми концертами вони вселяють нашим воїнам віру в перемогу та піднімають їм патріотичний і моральний дух. І це вселяє надію і віру в те, що ми -  єдиний український народ, і перемога неодмінно буде за нами!

Щиро вітаємо колектив гурту «Побратими» з ювілеєм та бажаємо їм натхнення та нових творчих здобутків!