Турнір зі спортивної аеробіки Таращанської дитячо-юнацької спортивної школи

Опубліковано: 5-2-2018

3 лютого 2018 року Таращанський державний технічний та економіко -правовий коледж гостинно приймав турнір зі спортивної аеробіки Таращанської дитячо-юнацької спортивної школи. Даний захід проводився за підтримки заступника голови Київської обласної ради Миколи Стариченка, який постійно турбується про дітей Таращанщини та сприяє в проведенні спортивно-масових заходів.
Участь у турнірі взяли: команда з міста Боярки - клубу "Ренесанс"; команда клубу «Спорт – СПА» та «Талісман КПІ» з міста Києва, фітнес- клуб «Технофіт» м. Вишгород та спортивний клуб «Бучденс» з міста Бучі. Всього у турнірі взяли участь більше 100 юних спортсменів, які змагались в трьох вікових групах у наступних видах програми:
• аеробна гімнастика – індивідуальні вправи;
• аеробна гімнастика – змішані пари;
• аеробна гімнастика – трійка;
• аеро денс;
• аеро степ.
Юних спортсменів привітали виконуючий обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак, який побажав учасникам змагань вдалих виступів, Президент федерації України зі спортивної аеробіки і фітнесу Тетяна Пасічна, яка й була головним суддею змагань та Микола Крамар - завідувач відділенням електрифікації
Таращанського державного технічного та економіко -правового коледжу .

Вихованці відділення спортивної аеробіки Таращанської ДЮСШ (тренер-викладач Осіпенко Тамара Володимирівна) посіли такі місця:
І місце Колісніченко Дмитро (індивідуальні вправи);
І місце Номінат Даша (індивідуальні вправи);
ІІ місце Пошелюжний Іван (індивідуальні вправи);
ІІ місце Лещенко Ілона (індивідуальні вправи);
ІІ місце Колісніченко Дмитро та Ткаченко Вікторія (пари);
ІІІ місце Худченко Вікторія (індивідуальні вправи);
ІІІ місце Ткаченко Таня (індивідуальні вправи);
ІІІ місце Худченко Вікторія, Фещенко Діана та Ткаченко Таня (трійки).