Тренування пройшли успішно

Опубліковано: 16-5-2018

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, 15 травня в Таращанському районному центрі творчості дітей та юнацтва «Веселка» був відпрацьований план евакуації людей на випадок пожежі. Основною метою тренування - вдосконалення підготовки колективу закладу позашкільної освіти до дій за умов виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій, придбання стійких навичок, необхідні прийняття швидких і чітких рішень. Під час тренування педагогічні працівники та вихованці продемонстрували готовність до евакуації і проведення робіт з гасіння пожежі, безпомилково зорієнтувалися у ситуації у разі виникнення загрози пожежі. За практичними відпрацюваннями по евакуації дітей та дорослих з приміщення ЦТДЮ «Веселка» спостерігав провідний фахівець Таращанського районного сектору ГУ ДСНС майор служби цивільного захисту В.А.Шелудько.