Таращанський район готується відзначити 95-річний ювілей

Опубліковано: 3-1-2018

2018 рік – ювілейний для Таращанського району. Цього року виповнюється 95 років від дня його утворення. Протягом року в районі проходитимуть різноманітні заходи, присвячені ювілейній даті. Фінальним акордом стане святковий концерт.

Тож, 3 січня в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання організаційного комітету з підготовки по святкуванню 95-річчя утворення Таращанського району. Засідання проходило під керівництвом виконуючого обов’язки  голови районної державної адміністрації Юрія Шостака. Під час засідання Юрій Вікторович наголосив про необхідність якомога ширшого залучення громадськості та структурних підрозділів райдержадміністрації до святкувань. Серед основних заходів, які плануються провести: виставки-експозиції, краєзнавчий форум, перегляд документальної хроніки, яка на фото та відеоплівці зафіксувала історичний шлях району, юнацько-спортивні змагання та святкові урочистості з нагоди створення району.