Таращанське відділення поліції Миронівського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області

Опубліковано: 22-8-2016

Адреса: 09500, Київська обл., м. Тараща, вул. Володимира Великого, 29

тел./факс: (04566) 5-13-41

e-mail: tarasharv@ukr.net

Проценко Сергій Петрович - начальник відділення, підполковник поліції

Кучер Олександр Миколайович - заступник начальника - керівник патрульної поліції, підполковник поліції

Барковський Петро Григорович - заступник начальника – начальник СВ, майор поліції

Радкевич Тимур Едуардович - начальник сектору превенції, підполковник поліції

Розклад роботи:

Пн.-Пт.: 900 – 1800

Чергова частина - цілодобово

Прийом громадян:

Ср.: 1000 – 1200  - Кучер О.М.

Пт.: 1400 – 1600 -  Барковський П.Г.

Пн.: 1600 – 1800 -  Радкевич Т.Е.

_______________________________________________________________________

Дільничні офіцери поліції Таращанського ВП Миронівського ВП ГУ НП  в Київській області та території їх обслуговування

Старший дільничний офіцер поліції, старший лейтенант поліції -

Руденко Олександр Петрович

Територія обслуговування:

м. Тараща: вул. Пушкіна, Ярки, Грушевського, Колгоспна, Меліоративна, Повітрофлотська, Героїв Небесної Сотні (П.Комуни), Героїв Чорнобиля (Радянська) до №27, 20, Вернигори, Гоголя, Тімірязєва, Мудрого Ярослава (К.Лібкнехта) до №25, 39, Шевченка до №15, 39, Короленка, Софіївська (Леніна) до № не парні та від № 116, Кооперативна, Революції, Паркова (Комсомольська), Грінченка Бориса (Воровського), Промислова (Ватутіна), Набережна, Білоцерківська, Тичини, Л.Українки, Лєрмонтова, Зелена, Глибічок (Крупської), Дорошенка Петра (Петровського), Калинова (Калініна), Лисогірська, Сковороди Григорія (Постишева), Чубинського Павла (Горького), Навроцького, Бажана, Левади, Штельмаха, Батюка, Санаторна, Чехова, Маяковського, Дачна, Пролетарська, Б.Хмельницького до  № 24, 41, Липнева (Кірова), Сагайдачного Петра (Свердлова), Олени Пчілки (Фрунзе), Мулівська (Орджонікідзе), Вишнева, Остапа Вишні (Жукова), Дружна (Михайла Нягу), Мукосія, Партизанська, Василя Стуса, Ломоносова.

Провулки:  Барвінковий (П.Комуни), Яровий, Білоцерківський, Санаторний, Софіївський (Леніна), Гаражний.

Мобільний телефон: 096-300-23-73

Дільничний офіцер поліції, лейтенант поліції -

Сова Сергій Петрович

Територія обслуговування:

м. Тараща: вулиці: Видна, Степова, Котляревського, Корольова, Курчатова, Комарова, Озерна (Чапаєва), Олімпійська, Танкістів, Чкалова, Січнева, Тесленка, Першотравнева, 40 річчя Перемоги, Козаківка, Бурляя Миколи (Будьонного), Ломана, Сікевиса Володимира (Р.Люксембург), Піонерська, Амосова Миколи (Якіра), Гребенка, Лісова, Антонова, Лугова, Зарічна (Жовтнева), Соснова, Лисенка, Вільхова (Баляса), Балкова, Івана Багряного (Яцевського), Борідченка, Івана Сірка, Гетьмана Полуботка, Садова, Таращанського полку, Пилипченка, Молодіжна, Меліораторів, Коцюбинського Михайла (Довгалівського), Свободи, Мазепи Івана (Котовського), І.Франка, Миру, Перемоги, Безіменна, Михайлівська (Михайлова), Виговського Івана (Щорса), Довженка Олександра (Боженка), Орликівка, Вернадського (Чичеріна),  Гагаріна, Мудрого Ярослава (К.Лібкнехта) від №26, 41, Шевченка від №17, 42, Володимира Великого (Червоноармійська), Героїв Чорнобиля (Радянська) від №29, 22,   Б.Хмельницького від №26, 41.

Провулки:  Довженка Олександра (Боженка), Чкалова,  Мазепи Івана (Котовського), Шевченка, Заводський, Фізкультурний, Б.Хмельницького, Польовий, Дільничний, Танкістів.

Мобільний телефон: 067-944-73-22

__________________________________________________

Старший дільничний офіцер поліції, капітан поліції -

Мовчан Євгеній Іванович

Територія обслуговування:

с.Северинівка, с.Красюки, с.Плоске, с.Ріжки, с.Володимирівка, с.Червоні Ярі , с. Юшків Ріг(Петрівське), с. Кирдани, с.Салиха, с. Крива, с. Улашівка, с. Чернин.

Мобільний телефон: 096-831-81-15

__________________________________________________

Дільничний офіцер поліції, старший лейтенант поліції -

Шпира Сергій Михайлович

Територія обслуговування:

с.Лука, х.Маковецьке, с.Лук’янівка, х. Малоберезянський, с. Кислівка, с. Степок, с. Бовкун, с. Буда,  с. Ківшовата, с. В.Березянка,  с. К.Горби.

Мобільний телефон: 097-154-99-44

Дільничний офіцер поліції, лейтенант поліції -

Бугайчук Богдан Олександрович

Територія обслуговування:

с. Станишівка, с. М. Березянка, с. Дубівка, с. В.Вовнянка, с. Лісовичі, с. Потоки, с.Калинове(Чапаєвка), с. Косяківка, с. Веселий Кут, с. Антонівка.

Мобільний телефон: 067-388-27-20