Таращанська районна рада

тел.: (04566)-5-19-59

День особистого прийому громадян - п'ятниця  9.00 - 12.00

Про конкурсний відбір

Таращанська районна рада повідомляє, що для участі в в конкурсному відборі на заміщення посад директора Комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанський районний будинок культури» , директора Комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанська районна централізована бібліотека», директора Комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанський історико – краєзнавчий музей» надійшли такі заяви :

- від Ратушної О.В.;

- від Сопільнякової Т.В.;

- від Тимошенко Г.В.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть надавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту tararayrada@ukr.net , які будуть передані конкурсній комісії.

Інформаційна довідка бібліотека

Інформаційна довідка музей

Інформаційна довідка РБК

Протокол засідання конкурсної комісії із добору кандидата на заміщення посади директора Комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанський районний будинок культури»