ТАРАЩАНСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:

Опубліковано: 22-5-2020

Допомога по безробіттю під час карантину: чи має право отримувати працівник, який звільнився за власним бажанням?

На період карантину для осіб, які звільнилися з роботи за власним бажанням, не застосовуватимуться вимоги щодо відкладення виплати допомоги по безробіттю строком до 90 днів. При цьому загальна тривалість виплат допомоги по безробіттю для таких осіб не може перевищувати 270 календарних днів.

Тобто громадяни, які звільнились з останнього місця роботи в період карантину (з 12 березня 2020 року) за власним бажанням і стали на облік в державній службі зайнятості, отримуватимуть допомогу по безробіттю з першого дня набуття статусу безробітного. Таким чином, на період карантину правило про відкладення виплати допомоги по безробіттю для звільнених за власним бажанням застосовуватися не буде.

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю на період карантину становить 1 тис. грн на місяць. Максимальний розмір не може перевищувати чотирикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (з 1 січня 2020 року – 2 102 грн), тобто не більше 8 408 грн на місяць.
/За матеріалами ГУ Держпраці…/

Гарна ідея – основа будь-якого бізнесу

Карантин – це чудова нагода обміркувати свої подальші кроки у житті та використати вільний час із користю для майбутнього. Тож, ми пропонуємо вам не зволікати і хутчіше реєструватися на нашому освітньому порталі - https://skills.dcz.gov.ua/.

Саме тут можна оцінити свою готовність до підприємницької діяльності та чітко сформувати бізнес-ідею. З освітнім порталом ви зможете не лише скласти фінансовий план та провести маркетингове дослідження, а й отримати інформацію щодо того, де взяти стартовий капітал та, як досягти успіху у власній справі.

Фахівці служби зайнятості завжди готові допомогти новоствореним підприємцям у їх починаннях та вже зрілим роботодавцям у пошуку підходящого персоналу. #КОЦЗ #служба_зайнятості #освітній_портал