ТАРАЩАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ВIДЗНАЧИЛА СВIЙ ЮВIЛЕЙ

Опубліковано: 20-5-2019

2019 рiк - ювiлейний для Таращанськоï дитячоï музичноï школи. З нагоди 60-рiччя вихованцi закладу від наймолодших до старших – разом з викладачами підготували для гостей насичену концертну програму з вокальних та інструментальних номерів. 
У цей день шкільне подвір`я приймало всіх бажаючих завітати на свято. А їх було чимало: це і керiвники районноï влади, i колишні випускники цього закладу, і сьогоднішні учні школи та їх батьки, й ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, дiячi мистецтва та поважнi гостi. 
Колектив школи та ïï учнiв з ювiлейною датою привiтав виконуючий обов’язки голови Таращанськоï районноï державноï адмiнiстрацiï Юрiй Шостак. В своєму виступi посадовець відзначив майстерність викладацького складу школи та передав вiтання вiд голови Киïвськоï обласноï державноï адмiнiстрацiï Олександра Терещука. 
Спільно із головою Таращанськоï районноï ради Людмилою Урожай, Юрiй Шостак вручив спiльнi подяки районноï державноï адмiнiстрацiï та районноï ради педагогам школи. 
Крiм того, багатьом викладачам дитячоï музичноï школи було вручено почесні грамоти, подяки, премiï, подарунки та квiти вiд Народного депутата Украïни Вiталiя Гудзенка, голови Благодiйного фонду «Фортеця» Олександра Ференця та iнших гостей заходу.
Одним слово, це було надзвичайно гарне свято, виступи учасників торкнулися сердець глядачів, подарували хорошi емоцiï. Кожен номер був цікавим і незабутнім, кожна хвилина концерту – повна духовної насолоди, і за це велике спасибі вам, творці музики, й успіхів у подальшій праці.