Таращанщина відзначила День Незалежності України та День Державного Прапора України

Опубліковано: 24-8-2019

23 серпня у м.Тараща на площі Незалежності зібралися жителі району та гості, щоб урочисто відзначити 28-му річницю незалежності України та День Державного Прапора України.

Під звуки Державного Гімну сільський голова с.Круті Горби Сергій Троян та вчитель початкових класів Таращанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Світлана Більська підняли на вершину синьо – жовтий стяг. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав життя за незалежність України та тих, хто поліг боронячи цілісність та недоторканність держави у дні сьогодення.

Корзини квітів було покладено до підніжжя пам’ятника великому генію українського народу Тарасу Григоровичу Шевченку та пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Зі словами вітань до присутніх звернулися голова районної ради Людмила Урожай та заступник голови міської ради Вадим Левицький, які в свою чергу нагородили мешканців краю Почесною грамотою та Подякою Київської обласної ради, спільними подяками Таращанської райдержадміністрації та Таращанської райради, Грамотами Таращанської міської ради.

Після закінчення урочистої частини піднесений патріотичний настрій глядачів збагатили емоції, що їх подарували своїми виступами кращі художні колективи району, а також окремі виконавці.