Дeлeгація дeржавних службовців Таращанської РДА гідно прeдставила район на спартакіаді сeрeд Дeржслужбовців Київщини

Опубліковано: 11-6-2018

9 червня в Ірпені відбулася  фінальна частина змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області. Однією з 22 команд районів нашої області була команда Таращанського  району.

Розпочався захід традиційною урочистою церемонією відкриття. З вітальним словом виступив організатор цієї знакової події, начальник управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв, який завітав провести змагання разом зі своєю командою з Управління.

Учасники спартакіади змагались з таких видів спорту:  волейбол, футбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Усі учасники отримали незабутні враження та чудовий настрій.