Талановиті таращанці

Опубліковано: 3-1-2020

У Всеукраїнській кредитній  спілці «Кредит-Експерт»  вже стало доброю традицією під Новий рік виготовляти календарі, основою  для яких є роботи юних художників Київської, Черкаської, Хмельницької областей та міста Києва. З надісланих надзвичайної кількості робіт, було відібрано 17 малюнків та використано для друку календариків на 2020 рік.

В цьому конкурсному проекті, що був спрямований на популяризацію дитячої творчості, взяли участь і вихованці народної образотворчої студії «Палітра» Таращанського центру творчості дітей та юнацтва «Веселка». Їх надзвичайно яскраві роботи були достойно оцінені. Переможцями конкурсу стали: Вікторія Євтушенко, Леся Мовчан, Іоанна Деревʼянчук, Денис Бурлій, Вікторія Горбуненко, Софія Швець. 27 грудня 2019 року талановиті юні художники отримали заслужені нагороди від голови правління кредитної спілки «Кредит-Експерт» Юлії Миколаївни Кирильчук та голови спостережної ради Олександра Анатолійовича Кравченка, які завітали до Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка».