Свято олімпійського прапора відзначили у Таращі

Опубліковано: 6-2-2018

За кілька днів у південнокорейському Пхьонхчані розпочнуться XXIII зимові Олімпійські ігри. З метою розвитку олімпійського руху в Україні, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за свою державу, формування позитивного відношення до олімпійського руху та здорового способу життя, вшанування уславлених особистостей спорту в українських містах та містечках, селищах та селах проводиться церемонія  “Свято олімпійського прапора”.

Тож з цієї нагоди у вівторок, 6 лютого, в м.Тараща на базі Таращанського НВК "Гімназія "Ерудит" - ЗОШ І ст." було урочисто піднято олімпійський стяг. Під час святкової лінійки право підняти прапор довірили кращим спортсменам Таращанського НВК "Гімназія "Ерудит" - ЗОШ І ст."  - Кияшко Дарині та Гаврилишину Андрію. Серед присутніх на урочистостях –  керівник апарату Таращанської райдержадміністрації Ірина Андрусенко та майстер спорту України, вісімнадцятиразовий чемпіон України з легкої атлетики, директор Таращанської дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Трохименко.

В підтримку Національної збірної з побажаннями спортсменам вдалих стартів та переможних фінішів гімназисти організували флешмоб.

Довідково:

З 9 по 25 лютого до подій у Кореї буде прикута увага всього світу. У найголовніших стартах чотириріччя братимуть участь 2500 атлетів з-понад 90 країн світу, які розіграють 102 комплекти нагород у 15 зимових видах спорту. Україну на найпрестижнішому спортивному форумі Планети представлять 33 спортсмени у 9 видах спорту: біатлоні, фігурному катанні ,санному спорті, фристайлі, лижних гонках, гірськолижному спорті, сноубордингу, скелетоні і лижному двоборстві. Київщину на цих Олімпійських іграх представлятиме біатлоніст Володимир Сємаков та лижниця Шевченко Валентина.