Свято ніжності, кохання і краси відзначили на Таращанщині

Опубліковано: 8-3-2018

7 березня в районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня. В заходах взяли участь виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак, голова районної ради Людмила Урожай, міський голова Валерій Велієв, представники трудових колективів, сільських рад та жіночого активу району.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак висловив подяку усім жінкам за вміння берегти родинні та суспільні цінності та відзначив, що жінки нашого району відзначаються різними досягненнями у професійних сферах. Побажав найчарівнішій половині людства міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра, розуміння, жіночого щастя, уваги й любові рідних і близьких людей та вручив спільні подяки Таращанської районної державної адміністрації та Таращанської районної ради за сумлінну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня.

На урочистості завітали також і поважні гості. Серед них – Людмила Веряскіна, помічник-консультант народного депутата України В.І.Гудзенка, яка звернулася до присутніх у залі жінок зі словами поваги та вдячності, передала вітання від народного депутата України Віталія Гудзенка та відзначила кращих представниць різних галузей району нагородами.

Звучали сердечні вітання і від помічника депутата Київської обласної ради Миколи Фурдичка Михайла Кривошеєва.

Жодна з присутніх жінок не залишилася без уваги – усім в знак поваги дарували квіти.

Чудовим подарунком для всіх жінок району став святковий концерт, в якому прозвучали пісні у виконанні чоловіків гурту «Будьмо».