СВЯТО ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ В ТАРАЩАНСЬКОМУ РАЙОНІ!

Опубліковано: 3-10-2019

2 жовтня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя, в яких брали участь керівник апарату райдержадміністрації Ірина Андрусенко, голова районної ради Людмила Урожай, міський голова м.Тараща Валерій Велієв, голова районної профспілки працівників освіти Микола Рибалко, начальник відділу освіти і науки райдержадміністрації Тетяна Якубовська, помічник депутата Київської обласної ради Миколи Фурдичка Михайло Кривошеєв та винуватці свята - педагоги району.

Цього дня за свої професійні досягнення та сумлінну працю освітяни отримали Грамоти Міністерства освіти і науки України, Київської обласної державної адміністрації, Таращанської районної державної адміністрації та Таращанської районної ради, відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації, депутата Київської обласної ради Миколи Фурдичка, а також Подяки Міністерства освіти і науки, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів та Дипломи Національної академії педагогічних наук України та Міністерства освіти і науки України.

Творчим подарунком вчителям став концерт вихованців Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва "Веселка", які підготували яскраві танцювальні та вокальні номери. а також дівочий гурт «Фольк-тон».