Свято 8 Березня для жінок Таращанщини

Опубліковано: 11-3-2019

Дуже приємно, що календар весняних свят відкриває такий чудовий день як 8 Березня. У перші весняні дні наші милі жінки стають по особливому чарівними і прекрасними, а чоловіки всіма силами намагаються показати їм свою любов і захоплення. У день свого свята наші жінки приймають незліченні компліменти та подарунки…

Тож, напередодні свята 8 Березня, у Районному будинку культури відбувся святковий концерт, який присвячено чарівній половині людства Таращанщини.

Багато теплих і ніжних слів адресували жіноцтву виконуючий обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрій Шостак та міський голова м.Тараща Валерій Велієв. В своїх виступах вони висловили вдячність жінкам за їх мудрість, самовіддачу на роботі і вдома та побажали міцного здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя й віри в краще майбутнє.

Під час урочистої частини заходу, за  сумлінне відношення до виконання службових обов’язків, багаторічну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8-го Березня, відбулося вручення подяк райдержадміністрації та районної ради заслуженим жінкам краю:

- Паламаренко Валентині Петрівні - директору комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанський районний інклюзивно – ресурсний центр»;

- Решетніковій  Ірині Борисівні - депутату Таращанської районної ради;

- Недужій  Маріанні Сергіївні - викладачу  по класу скрипки комунального мистецького навчального закладу Таращанської районної ради «Таращанська дитяча музична школа»;

- Лелюх Юлії Миколаївні - лікарю  загальної практики -  сімейному лікарю амбулаторії загальною практики сімейної медицини м. Тараща;

- Поліщук Олені Іванівні - старшій сестрі відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанська центральна лікарня».

Крім того,  Почесну грамоту Київської обласної державної адміністрації з рук Юрія Шостака, за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня отримала начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово – комунального господарства Таращанської райдержадміністрації  Білостоцька Олена Дмитрівна та Подяку за багаторічну сумлінну працю,  особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня отримала головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Таращанської районної державної адміністрації Удовенко Ірина Анатоліївна.

Для всіх жінок звучали щиросердечні побажання теплих сонячних ранків, спокою, а найголовніше — миру на нашій землі, родинного щастя,тепла, затишку від помічника-консультанта народного депутата України Віталія Гудзенка Людмили Веряскіної. Також представницям прекрасної статі було вручено подяки від народного депутата України.

Звучали сердечні вітання і від депутата Київської обласної ради Миколи Фурдичка.

Жодна з присутніх жінок не залишилася без уваги – усім в знак поваги дарували квіти.

Чудовим подарунком для всіх жінок району став святковий концерт за сприяння народного депутата України Віталія Гудзенка, в якому прозвучали пісні у виконанні народної артистки України Надії Шестак. Гарного настрою додали танцювальні номери вихованців Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва "Веселка" та музичні вітання самодіяльного народного ансамблю “Козацький курінь”.

Присутні на заході з вдячністю та щирими оплесками вітали керівників району та міста, гостей та митців сцени.