СТВОРЮЮЧИ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ СТВОРЮЄМО МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УСІЄЇ ГРОМАДИ

Опубліковано: 23-8-2020

Час від часу в інформаційному просторі з’являється думка щодо того, що «сучасній молоді» нічого не цікаво та нічого не потрібно. Керівництво Таращанської районної державної адміністрації дотримується іншої позиції. Ми віримо, що молодь - це рушій змін і флагман європейського майбутнього України. Саме тому на запрошення Вадима Пасічнюка 22 серпня у Таращі відбувся захід, присвячений знайомству молоді та жителів і жительок району з Послами європейської молоді в Україні.

Посли європейської молоді - це волонтерське об’єднання активної та цілеспрямованої молоді країн Східного Партнерства та Європейського Союзу (ЄС) віком від 16 до 26 років, які цікавляться питаннями євроінтеграції, дипломатією та є змінотворцями у своїх громадах. Ця ініціатива реалізується у межах проекту EU NEIGHBOURS east і має на меті, перш за все, розвиток молоді та налагодження плідної співпраці між представниками і представницями різних країн.

Цієї суботи молодь Таращанського району познайомилась із представниками та представницями ініціативи в Україні, дізналась більше про можливості ЄС для молоді (освітні та мобільності), взяла участь у цікавих конкурсах та опитуваннях, отримала брендовані призи, а також насолодилась смаколиками місцевих виробників під час «Пікніка з Послами європейської молоді в Таращі».

Заохочуємо Вас бути проактивними та звертатись до нас зі своїми пропозиціями із розвитку молодіжної політики району!