Про змагання по футболу

Опубліковано: 19-9-2017

В суботу, 16 вересня на спортивній площадці стадіону «Колос» в м. Тараща відбувся фінал кубку району з міні-футболу між командами «Лиса Гора» м. Тараща та ФК «Березянка» с. Велика Березянка. Рахунок гри 12: 4 на користь ФК «Березянка». Команда – переможець  змагань отримала диплом, золоті медалі  та перехідний кубок. Фіналісти отримали диплом та срібні медалі.

Крім того, цього дня з нагоди відзначення Дня міста на спортивній площадці стадіону «Колос»  пройшов турнір з міні футболу серед ветеранів футболу віком 55 років та старші. За запрошенням, на гру до м. Тараща прибули команди ветеранів смт. Рокитне та м. Васильків.  В запеклій грі Кубок турніру дістався нашим сусідам з смт. Рокитне, друге місце посіла команді Василькова,на третьому місці команда м. Тараща.

Відбувся також черговий дванадцятий тур чемпіонату району з футболу. За неявку на гру одразу дві команди району отримали  технічні поразки: так  команда «Арсенал» сіл Володимирівка та Лісовичі не з’явилася на гру з командою «Санос» с. Гостра Могила , а команда «Край» с. Кислівка та Лука не з’явились на гру з ФК Березянка с. Велика Березянка. Команда «Дружба» с. Дубівка  з рахунком 1: 8 поступилася команді «Зоря» села Юшків Ріг, з рахунком 2:1  ФК Ківшовата перемогла команду «Тікич» с. Калинове.

13-й тур

ФК “Березянка”