«Слово у пісні, пісня у слові»

Опубліковано: 19-3-2019

Районний конкурс читців «Слово у пісні, пісня у слові» відбувся 15 березня 2019 року на базі Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка»,  що проводився з метою популяризації мистецтва художнього читання, виявлення і розкриття юних талантів та обдарувань. Конкурс проводився у трьох вікових категоріях. Основними критеріями оцінювання були: художній рівень виконавської майстерност, чітка дикція, розкриття головної думки і художніх образів твору, яскрава індивідуальність, володіння основами художнього читання, культура поведінки на сцені, естетика сценічного одягу. 57 учасників із загальноосвітніх навчальних закладів та закладу позашкільної освіти району показали свою майстерність у володінні словом.

Відповідно до рішення журі районного конкурсу читців переможцями стали:

І вікова категорія, 6-9 років:

1 місце - Ткачук Рената, учениця  Юшківорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів;  - Степченко Дарія, вихованка Таращанського ЦТДЮ «Веселка»;

2 місце - Невінчана Олександра, учениця Северинівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»; Фесак Єлизавета, учениця Ківшоватського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»; Міхолап Ілля, учень Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» -ЗОШ І ступеня»;

3 місце – Ковальський Олександр, учень Косяківської ЗОШ І-ІІ ступенів; Горовий Захар, учень Степківського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»; Шкарівська Тамара, учениця Станишівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»; Коряко Станіслава, вихованка Таращанського ЦТДЮ «Веселка».

ІІ вікова категорія, 10 – 13 років:

1 місце - Баліцький Святослав, учень Станишівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів –      ДНЗ»;

2 місце - Бондаренко Кіра, учениця Северинівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»; Стороженко Назар, учень Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» -ЗОШ І ступеня»; Школьна Марія, вихованка Таращанського ЦТДЮ «Веселка»;

3 місце - Євлан Катерина, учениця Ріжківського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»; Новікова Альбіна, вихованка Таращанського ЦТДЮ «Веселка».

ІІІ вікова категорія, 14 – 17 років: 

Гран-прі -  Нестеренко Маргарита, учениця Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» -ЗОШ І ступеня»;

1 місце - Коляда Ауріка, учениця  Юшківорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів; Сімонова Поліна, вихованка Таращанського ЦТДЮ «Веселка»;

2 місце - Жижка Лілія, учениця Северинівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –      ДНЗ»; Задорожня Ірина, учениця Ківшоватського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

Вітаємо переможців та педагогів, які їх підготували!