СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ ВІД КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ «СЕЛО: КРОКИ ДО РОЗВИТКУ»

Опубліковано: 6-6-2019

В рамках щорічного конкурсу мікрогрантів «Село: Кроки до розвитку»  06 червня в місті Тараща відбувся семінар-тренінг з написання бізнес-плану для подальшого подання його до участі в конкурсі.

Тренер-психолог проекту «Село: Кроки до розвитку» Ксенія Гнатовська та керівник проектів ГО «Центр громадської експертизи» Роман Михайлов ознайомили учасників семінару із структурою бізнес-плану, основними методиками його складання, розділами та методами їх написання, допомогли з’ясувати з чого почати і на що звернути увагу в першу чергу.

Спілкування відбувалося в невимушеній, дружній атмосфері. Впродовж тренінгу спеціалісти мотивували учасників до розробки бізнес-плану та пошуку нових ідей для бізнесу, надавали консультації з ефективної реалізації бізнес-ідей у життя.

По завершенні тренінгу бажаючі отримали індивідуальні консультації та відповіді на запитання.

Нагадаємо, що до 18:00 30 червня 2019 року можна подати заявку на участь в конкурсі за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1gaufQ_DaLfHRlLmxgqmbGM5dH2IYmIw93L7CMLp-O1I/viewform?fbclid=IwAR0uvCiSC5Kd0hkYvxmmV3jJ5rG7bRI3rybf74hp8V-1Unt9MIRPEJqhstc&edit_requested=true 

Переможці будуть визначені на початку осені. Слідкувати за процесом вибору переможців у Київській області можна на сторінці Facebook: https://www.facebook.com/konkurs.steps2019 .

Ознайомитись з більш детальними умовами відбору та основними положеннями конкурсу можна за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1qx1dZurq6wNVWazMUiSECPvoOnobUfB-VP-FwP1O4BI/edit?fbclid=IwAR27rhFgZDQzwnk0jVGn8UkfFgDLfodpLDk3ODHL9fAlyqvJFofYHZVtQGY