Ще в трьох селах району відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку

Опубліковано: 10-8-2017

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана від 24.05.2017 №281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку 10 серпня у селах Плоске, Юшків Ріг та Велика Вовнянка Таращанського району відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку

У слуханнях взяли участь виконуючий обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрій Шостак, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Андрусенко, т.в.о.начальника Таращанського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Кучер, начальник сектору превенції Таращанського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Тимур Радкевич, в.о. начальника відділу з юридичних питань та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Інна Гунченко, голови сіл Плоске, Юшків Ріг та Велика Вовнянка, а також жителі даних населених пунктів.

Учасники слухань активно обговорювали питання забезпечення законності, охорони своїх прав, свобод та інтересів. Також у ході громадських слухань жителі вищезазначених населених пунктів  внесли пропозицію щодо збільшення штату дільничних офіцерів.

Крім того, під час проведення громадських слухань усі присутні мали можливість заповнити анонімні анкети та оцінити роботу дільничного офіцера поліції у своєму населеному пункті, задати питання керівництву району, сільським головам. Провівши аналіз анкетування, роботу дільничого офіцера оцінено задовільно.

Наступні слухання з питань громадського порядку у Таращанському районі відбудуться 14 вересня в с.Лук’янівка, с.Кислівка, с.Ківшовата та с.Лука.