Шановні виборці, будьте соціально активними! Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців

Опубліковано: 21-2-2019

Для забезпечення реалізації виборчого права громадяни України, виборча адреса яких, відповідно до ст. 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців” знаходиться в межах Таращанського району, можуть перевірити наявність та актуальність своїх персональних даних у Реєстрі шляхом особистого звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців, або скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:LOGIN

Особливо це стосується виборців:

- яким виповнилося 18 років за 2017 — 2018 роки;

- які змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

- колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- які були вимушені переселитися з окупованої території Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО.

Також Законом України “Про вибори Президента України” передбачено можливість тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси виборця. Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день голосування. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з міської чи сільської ради про постійне місце проживання, довідка з місця роботи, договір про оренду житла, путівка до санаторію, тощо). При відсутності таких документів виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.

Для громадян України, виборча адреса яких знаходиться на території АР Крим, м.Севастополя та на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей, документи, які підтверджують необхідність такої зміни, не потрібні.

Члени дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць подають таку заяву до органу ведення Реєстру за місцезнаходженням відповідної виборчої дільниці або за своєю виборчою адресою. При собі необхідно мати паспорт та посвідчення члена виборчої комісії або рішення про утворення відповідної виборчої комісії.

Заяви щодо тимчасової зміни місця голосування приймаються до 25 березня 2019 року включно. Для зручності виборців відділ у березні 2019 року працюватиме без вихідних (крім 08 березня).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-27-78.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Таращанської райдержадміністрації: м.Тараща, вул. Героїв Чорнобиля, 1.