Шановні виборці!

Опубліковано: 9-4-2019

За результатами голосування з виборів Президента України, яке відбулося 31 березня 2019 року, Центральною виборчою комісією відповідно до закону України “Про вибори Президента України” призначено повторне голосування (“другий тур виборів”) на 21 квітня 2019 року.

Громадянам України, які в цей день перебуватимуть не за місцем реєстрації, але які хочуть взяти участь у голосуванні, потрібно тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день голосування. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з міської чи сільської ради про постійне місце проживання, довідка з місця роботи, навчання, договір про оренду житла, путівка до санаторію, тощо).

Для громадян України, виборча адреса яких знаходиться на території АР Крим, м.Севастополя та на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей, документи, які підтверджують необхідність такої зміни, не потрібні.

Члени дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць подають таку заяву до органу ведення Реєстру за місцезнаходженням відповідної виборчої дільниці або за своєю виборчою адресою. При собі необхідно мати паспорт та посвідчення члена виборчої комісії або рішення про утворення відповідної виборчої комісії.

Навіть якщо виборець вже змінював місце голосування на вибори 31 березня 2019 року, це треба зробити повторно, бо така зміна робиться лише на одне голосування. Змінити місце голосування можна до 15 квітня 2019 року включно.

Виборці, яким нещодавно виповнилося 18 років, які протягом останнього періоду змінили прізвище або зареєстровану адресу проживання, які не знайшли себе у списку виборців на виборах 31 березня або виявили неточності (помилки)  в своїх даних, можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою із заявою про внесення відповідних змін. Такі зміни будуть вноситися до 15 квітня включно.

Перевірити наявність та актуальність своїх персональних даних у Реєстрі можна шляхом особистого звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців, або скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:LOGIN

Для зручності виборців відділ ведення Державного реєстру виборців у квітні 2019 року працюватиме без вихідних (в тому числі 6, 7, 13, 14, 20 та 21 квітня).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-27-78.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Таращанської райдержадміністрації: м.Тараща, вул. Героїв Чорнобиля, 1.

 

З повагою,

начальник відділу                                                                                                                                                Лідія Ткач