Шановні мешканці благословенної Таращанщини!

Опубліковано: 7-3-2018

У біографії нашого району зоріє ювілейна дата - 95 років тому, 7 березня 1923 року, постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету утворено як адміністративну одиницю Таращанський район.

Чимало сумних і радісних подій відбулося на цій землі. Вабила вона своєю красою мандрівників, чарувала поетів, відкривала перед дослідниками свої надра, аби розповісти про минуле. Таращанщина віддавна стала батьківщиною для представників різних народів, які, оселяючись тут, з вірою і любов'ю створювали осередки свого суспільно-культурного існування. У них була своя релігія, але об'єднувала спільна віра у добро і справедливість. Як невід'ємна частина держави, район переживав часи, що знаковими віхами вкарбовані в українську історію, а подеколи й сам ставав епіцентром доленосних подій. Однак минулим і сучасним, долею кожного роду, кожної сім'ї він "вростав" духовними та кровними узами у долю України.

У найважчих історичних зламах вистояли сини і доньки Таращанської землі, зберегли та примножили духовні національні обереги Батьківщини.

У час ювілею кожен житель має змогу замислитися над передуманим-пережитим і обов'язково визначити для себе власну життєву програму. Ми згадуємо все, що було суттєвим у стосунках з іншими людьми, і з життєвого багажу ретельно відбираємо все, що прислужиться надалі. Ми прагнемо змін на краще. І саме такі свята, як ювілеї, єднають найближчих людей, додають всім оптимізму і віри в щасливе майбуття.

А воно обов'язково таким і буде, адже ми всі гуртом упевнено рухаємося дорогою розбудови нашого спільного дому - України, ми разом із нашими захисниками боронимо її кордони і незалежність, вносячи свій вагомий внесок у перемогу.

Дякуємо всім жителям нашого району за патріотизм, працелюбність, професіоналізм, плідну працю, уміння жити й трудитись на благо Таращанщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров'я, щастя, радості, добробуту, взаєморозуміння між старшим та молодшими поколіннями. Нехай завжди і у всьому буде над вами і над Таращанщиною Господнє благословення!

Тож щиро й сердечно вітаємо вас, шановні земляки, і ваші родини зі святом! Нехай колосяться лани житом-пшеницею під мирним блакитним небом. Нехай наш край розквітає завдяки золотим робочим рукам та народним талантам!

Довголіття і процвітання Таращанському району!

В.о. голови райдержадміністрації                                                         Юрій Шостак

Голова районної ради                                                                             Людмила Урожай