Зі святом весни! З 8 Березня!

Опубліковано: 7-3-2018

Шановні чарівні жінки Таращанщини! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята Весни, Любові та Краси – 8 Березня!

Жінка – це зміст нашого життя. Ми пишаємось Вашою духовною силою, вродою і талановитою вдачею, якими щедро наділила Вас природа.

Дякуємо Вам за Ваші красу та розум, за мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і горе.

Дорогі берегині українського роду, спасибі Вам за життєдайну силу, бо Ви самі і є джерелом та наснагою життя, його красою, його сенсом.

Низький уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені Ваші душі! Нехай цей весняний день дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного щастя, нев’янучої молодості, радості та краси. Нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Зі святом, наші любі!

З повагою,

в.о. голови Таращанської райдержадміністрації                                                            Юрій Шостак