РОБОЧА ЗУСТРІЧ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Опубліковано: 12-2-2020

12 лютого 2020 року в приміщенні Таращанської районної філії Київського ОЦЗ відбулася робоча зустріч завідувача сектору взаємодії з роботодавцями Тетяни Бурими з сільським головою с. Ківшовата Анатолієм Сергієнком та головним бухгалтером сільської ради Зоєю Баліцькою.

У ході зустрічі було обговорено ряд питань по організації оплачуваних громадських робіт, спрямованих на екологічний захист навколишнього середовища території села, у поточному році. Розглянуто кандидатів із числа осіб, які перебувають на обліку в районній службі зайнятості з пошуку роботи з даної місцевості.

По завершенню зустрічі сторонами було домовлено про подальшу плідну співпрацю та укомплектування робочих місць на оплачувані громадські роботи.