Робоча зустріч в Таращанському районному центрі зайнятості

Опубліковано: 13-9-2019

Повсякчас сільські ради Таращанського району тісно співпрацюють із Таращанською районною філією  Київського обласного центру зайнятості у питанні організації та співфінансування оплачуваних громадських робіт на території громади.

Так, 13 вересня 2019 року в приміщенні Таращанської філії відбулася робоча зустріч завідуючої сектором взаємодії з роботодавцями Тетяни Бурими з сільським головою с. Володимирівка Тетяною Хомейко та головним бухгалтером Наталією Валігурою.

У ході зустрічі було обговорено та підписано договір на проведення оплачуваних громадських робіт, спрямованих на упорядкування зон відпочинку, вирубування порослі дерев та кущів та екологічний захист навколишнього середовища території села, а також ряд фінансових питань у даному напрямі.

По завершенню зустрічі, після плідного спілкування, сторонами домовлено про укомплектування двох тимчасових робочих місць для виконання оплачуваних громадських робіт на території с. Володимирівки особами, які перебувають в районній службі зайнятості з пошуку роботи.