Робоча зустріч у Таращанському районному центрі зайнятості

Опубліковано: 11-9-2019

Сьогодні, у Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч завідуючої сектору взаємодії з роботодавцями Тетяни Бурими з сільським головою с. Велика Березянка В’ячеславом Кучеренком.

У ході зустрічі було обговорено хід проведення оплачуваних громадських робіт, спрямованих на допомогу одиноким особам похилого віку, допомогу сім'ї загиблого учасника АТО, а також ряд інших питань у даному напрямі.

Наприкінці зустрічі, після плідного спілкування, сторонами домовлено про можливості подальшої співпраці між сільською радою та районною службою зайнятості у питанні оплачуваних громадських робіт на території с. Велика Березянка та укомплектуванні тимчасових робочих місць під створені договори на організацію оплачуваних громадських робіт у майбутньому особами, які перебувають в районній службі зайнятості з пошуку роботи.