Робоча зустріч у Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості

Опубліковано: 22-8-2019

20 серпня у Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора Сергія Лоли та керівника ТОВ «ПРОДТОВАРИ Т» і ПОСП «НИВА»  Сергія Прищепенка.

Під час ділової розмови роботодавця було проінформовано про послуги, які надаються службою зайнятості. Акцентувалася увага на підготовці спеціалістів робітничих професій під замовлення роботодавця, проведення робіт тимчасового характеру у господарстві та підприємстві, а також укомплектування вільних робочих місць особами, які перебувають на обліку в районній службі зайнятості з пошуку роботи. Також були обговорені кандидатури для укомплектування вакансії бухгалтера  у вересні місяці.

По завершенню зустрічі було домовлено про подальшу тісну співпрацю із службою зайнятості з питань комплектації кадрами працівників на вільні та новостворені робочі місця.