Робоча зустріч у Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості

Опубліковано: 24-7-2019

Сьогодні, у Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора Сергія Лоли та інспектора сектору кадрового забезпечення Миронівського відділу поліції ГУНП у Київській області Олени Донченко.

При зустрічі представник кадрової служби проінформувала про майбутні вакансії посад, а саме: поліцейських сектору реагування патрульної поліції (молодшого складу поліції) та інспекторів реагування патрульної поліції (середнього складу поліції), які приймаються на конкурсній основі.

Результатом зустрічі була домовленість про укомплектування даних вакансій особами, які перебувають на обліку в районній службі зайнятості з пошуку роботи та  виявили бажання вступити на службу до Національної поліції.