Робоча зустріч щодо проблемних питань підготовки до опалювального сезону

Опубліковано: 16-7-2019

З метою своєчасної підготовки бюджетних закладів та установ до опалювального періоду 2019/2020 рр., 16 липня під керівництвом виконуючого обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрія Шостака відбулася робоча зустріч щодо вирішення проблемних питань, які потребують негайного вирішення.

У зустрiчi взяли участь міський голова м.Тараща Валерій Велієв, начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Олена Білостоцька, начальник відділу освіти і науки райдержадмiнiстрацiï Тетяна Якубовська, начальник управління фінансів райдержадміністрації Людмила Возна, начальник Таращанського відділення АТ «Київоблгаз» Віктор Захарченко, виконуючий обов’язки директора КП «Таращатепломережа» Валерій Білоус та інші.

Начальник Таращанського відділення АТ «Київоблгаз» Віктор Захарченко зазначив, що однією з пріоритетних проблем є облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних відповідно до Закону України "Про ринок природного газу" та постанови НКРЕКП від 17.05.2019 року №750 "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року №2494".

За результатами зустрічі виконуючим обов’язки голови районної державної адміністрації Юрієм Шостаком дано доручення КП «Тепломережа», відділу освіти і науки райдержадміністрації, Таращанській міській раді провести розрахунок потреби в коштах на встановлення засобів дистанційної передачі даних та вжити заходів щодо їх установлення.

Під час зустрічі зверталася увага і на інші проблемні питання пов’язанні із вчасною та якісною підготовкою об’єктів до опалювального періоду 2019-2020 рр..