Робоча зустріч

Опубліковано: 17-1-2020

17 січня директор Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергій Лола провів робочу зустріч із підприємцем Василем Халамейдою, який займається виробництвом виробів із деревини у селі Кислівка Таращанського району.

Дана зустріч була проведена під час робіт, спрямованих на екологічний захист навколишнього середовища, а саме вирубка заростей на прибережній зоні за власною ініціативою підприємця.

У ході зустрічі було обговорено ряд питань, що становлять взаємні інтереси, а саме: презентовано послуги, що надаються службою зайнятості, обговорено питання професійного навчання на робітничі професії осіб, які перебувають в службі зайнятості з пошуку роботи під замовлення роботодавця, питання легалізації зайнятості, питання організації тимчасових робіт та надано роботодавцю консультацію про отримання компенсації ЄСВ у зв’язку з працевлаштуванням на новостворені робочі місця осіб із числа безробітних.

У підсумку зустрічі було домовлено про можливе навчання осіб під замовлення роботодавця та укомплектування на новостворені робочі місця особами із числа безробітних, які перебувають на обліку в Таращанській районній службі зайнятості.