Робоча зустріч

Опубліковано: 14-8-2019

Не перший рік Таращанська районна служба зайнятості тісно співпрацює з Київським обласним державним навчально-курсовим комбінатом у напрямку підготовки висококваліфікованих робітників з числа незайнятого населення, яке перебуває на обліку в службі зайнятості з пошуку роботи під замовлення роботодавця.

Так, 13 серпня директор Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості С. Лола зустрівся з директором Київського обласного державного навчально-курсового комбінату О. Сомовим.

У ході робочої зустрічі було обговорено питання по проведенню навчання на робітничі професії осіб під замовлення роботодавців, а також можливого залучення до співпраці служб зайнятості з інших районів до кінця 2019 року.