«Різдвяні дзвони»

Опубліковано: 17-1-2020

На виконання доручення голови Київської обласної державної  адміністрації «Щодо організації  та проведення святкування Дня святого Миколая, новорічних  та різдвяних свят», відповідно до обласної комплексної  Програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна», затвердженої рішенням Київської обласної ради,  3 січня 2020 року для патронатних, прийомних та багатодітних сімей, для дитячих будинків сімейного типу, з метою популяризації сімейних форм виховання, було проведено обласний захід  «Різдвяні дзвони».

Під час заходу проведено урочистий та святковий концерт,  сім’ї показали сімейні традиції і таланти, поділилися своїми досягненнями, зустрілися з представниками влади та громадських організацій.

Привітали учасників заходу заступник голови Київської ОДА Олег Торкунов, начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА Наталія Онопрієнко-Капустіна та вручили відзнаки і цінні подарунки .

Даний захід відвідала  прийомна сім'я з м. Тараща Кот Ольги Вікторівни та Володимира Олександровича з трьома прийомними  дітьми.

Київською обласною державною адміністрацією оголошено подяку іншим чотирьом  прийомним сім'ям Таращанського району, а саме: прийомній сім'ї Вернидубів  Надії Георгіїни та Сергія Анатолійовича,  прийомній сім'ї Домотенків Валентини Володимирівни та Дмитра Яковича, прийомній сім'ї Кирієнко Галини Петрівни, прийомній сім'ї Михайлівських Віри Дмитрівни та Віктора Петровича. У проведеному заході  дані сім'ї участі не приймали в силу різних причин. Цінні подарунки від імені  Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради  та служби у справах дітей та сім'ї Київської обласної державної адміністрації їм були вручені безпосередньо за місцем  проживання спеціалістами служби у справах дітей та сім'ї Таращанської райдержадміністрації та Таращанського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді.