Рейдова перевірка місць відпочинку людей біля водойм

Опубліковано: 11-6-2018

З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах, 11 червня співробітниками Таращанського РС ГУ ДСНС у Київській області проведено рейдову перевірку місць відпочинку людей біля водойм.
В ході профілактичного рейду рятувальники провели з громадянами інформаційно-роз'яснювальні бесіди щодо дотримання громадянами правил безпечної поведінки на воді та біля водойм. Під час спілкування роздавалися профілактичні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій при рятуванні потопаючих. Також, відпочиваючих застерегли, що не варто перегріватись на сонці, оскільки висока температура негативно впливає на організм. Не менш небезпечним є вживання спиртних напоїв під час відпочинку біля водойм. Через негативний вплив алкоголю людина втрачає відчуття небезпеки та не здатна контролювати рухи й швидко орієнтуватися. Рятувальники розповіли про сумну статистику загибелі людей на водних об’єктах та наведені численні приклади. Посилена увага приділялась бесідам з малечею та батьками. Наголошувалося на тому, що під час організації дозвілля слід приділяти велику увагу дітям та в жодному разі не залишати їх без нагляду.
Рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням не нехтувати елементарними правила безпеки під час відпочинку на воді.