Рейд на водних об'єктах м.Тараща

Опубліковано: 9-7-2019

З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах,  6 та 7 липня співробітники Таращанського  районного сектору Головного управління ДСНС у Київській  області провели рейд на водних об'єктах м. Тараща.
Під час бесід з відпочиваючими рятувальники у першу чергу попередили про заборону купатись у невстановленому для цього місці, наголосили і на тому, що дуже   небезпечним є вживання спиртних напоїв при відпочинку біля водоймищ, а також наголосили дорослим не залишати дітей без нагляду ні на хвилину та постійно навчати правилам безпеки.
Щоб жителі міста постійно пам’ятали правила безпечного відпочинку на водоймах рятувальники вручили профілактичні листівки та розмістили їх на інформаційних дошках.