Рятувальники Таращанського району на травневі свята вирушили у місця масового відпочинку населення

Опубліковано: 10-5-2018

Рятувальники Таращанського району на травневі свята вирушили у місця масового відпочинку населення у лісових, лісопаркових зонах та біля водойм, аби нагадати мешканцям про небезпеку розведення багаття та правила безпеки життєдіяльності на природі.
Під час відпрацювання фахівці звернули увагу відпочивальників на заборону кидати у траву недопалки цигарок та розводити багаття у лісах та лісопаркових зонах у пожежонебезпечний період. Адже суха спекотна, а нинішньої весни ще й досить вітряна погода, у випадку виникнення займання сприяє швидкому розповсюдженню вогню на значні площі.
Тому рятувальники закликали населення не провокувати виникнення пожеж в екосистемах і з особливою відповідальністю поставитися до питання дотримання правил пожежної безпеки у місцях відпочинку, на узбіччях доріг та під час виконання робіт по господарству. Також попросили не заїжджати в лісові масиви на автотранспорті, не створювати смітники в лісі та на прилеглих територіях, тим більше не підпалювати їх. Залишаючи місце відпочинку, фахівці ДСНС радять прибрати після себе побутові відходи, що також мінімізує ризик виникнення пожеж та збереже довкілля. Ці та інші поради з правилами пожежної безпеки в екосистемах рятувальники розповсюдили серед відпочивальників у вигляді листівок.
Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101», по-можливості, спробуйте збити полум’я підручними засобами, поки пожежа не набрала масштабів.