Рятувальники Таращанщини провели відпрацювання м. Тараща

Опубліковано: 14-10-2019

З метою запобіганню виникненню пожеж та загибелі людей на них, рятувальники Таращанщини 11 жовтня провели  відпрацювання  м. Тараща.

Рятувальники намагались охопити різні верстви населення: середнє покоління та людей похилого віку. До кожного фахівці Служби порятунку звертались із питанням: «Чому, на вашу думку, виникають пожежі в житловому секторі?» Цікаво було дізнатись, що більшість громадян вважало, що загоряння найчастіше спричиняють два фактори – дитячі пустощі з вогнем та залишена без нагляду праски чи інша побутова техніка. Рятувальники додали, що серед причин пожеж також вагомими є несправна електропроводка у оселі, куріння в ліжку напідпитку та необережне користування різними джерелами вогню.

Під час заходу вогнеборці нагадали громадянам основні вимоги правил пожежної безпеки, довели статистику виникнення пожеж, вказавши на їх основні причини, навели приклади пожеж із летальними наслідками та випадки отруєння громадян грибами, акцентували увагу батьків на виникненні пожеж через дитячі пустощі з вогнем.

Крім того, громадяни дізнались, що кожен з них може навіть на власному подвір’ї виявити старий снаряд, який пролежав у товщі ґрунту ще з часів Другої світової війни. Проте земля має властивість виштовхувати чужорідні для неї предмети. Тому наразі дуже часто люди виявляють вибухонебезпечні предмети будь де. З огляду на це, варто знати, як діяти у такому випадку.

Під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи громадяни отримали від працівників Служби порятунку тематичні протипожежні пам’ятки.