Рятувальниками Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області проведено відпрацювання села Ківшовата

Опубліковано: 13-2-2018

13 лютого з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них рятувальники Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області провели відпрацювання села Ківшовата.
У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи, фахівці ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання протипожежних правил в побуті. Говорили про користування приладами обігріву: печами, “буржуйками”, камінами. Закликали не перевантажувати електромережу, вмикаючи в розетки одночасно декілька потужних приладів. Не оминули увагою й тему про невідомі  вибухонебезпечні предмети та правила поведінки на кризі.
В рамках заходу співробітники ДСНС розповіли господарям осель, як діяти у разі виникнення пожежі, вказали на існуючі недоліки, надали рекомендації щодо їх усунення та вручили профілактичні листівки із зазначенням екстреного номеру 101!