Рятувальниками Таращанського району було проведено бесіду з учнями старших класів

Опубліковано: 5-3-2019

01 березня рятувальниками Таращанського району було проведено бесіду з учнями старших класів  щодо правил пожежної безпеки та вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС України.

Рятувальники розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпечність використання таких предметів, як сірники, петарди, про  вибухонебезпечні та невідомі предмети.
Також рятувальники розповіли  правила вступу до ВНЗ. Наголошено на різних напрямках навчання. В короткій формі донесено про курсантське та студентське життя у вузах. Випускники зацікавлено задавали різні питання про університети на які рятувальники з радістю  дали відповіді.

Наприкінці заходів працівники ДСНС розповсюдили листівки та тематичні пам’ятки.