Районний турнір з міні-футболу з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану

Опубліковано: 23-2-2020

23 лютого в м.Тараща на стадіоні «Колос» відбувся районний турнір з міні-футболу приурочений до 31-ї річниці виведення військ з  Афганістану.

У турнірі взяли участь 4 команди району: ФК «Ветеран» м.Тараща, ФК «Супер ветеран» м.Тараща, команда ветеранів с.Северинівка та команда с.Косяківка.

Відкрив турнір голова Таращанської районної федерації футболу Ігор Брижатий, привітали учасників змагань голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк, голова Таращанської районної організації української спілки воїнів – афганців (воїнів – інтернаціоналістів) Валерій Романюк, голова Таращанської громадської організації ветеранів Леонід Пелипенко.

Змагання пройшли в цікавій та напруженій боротьбі. За результатами змагань перемогу здобула футбольна команда «Ветеран» м.Тараща, яка отримала головний приз – перехідний кубок «Пам’яті» воїнам інтернаціоналістам Таращанського району з міні-футболу.

Також всі без винятку команди були нагороджені грамотами за участь в турнірі.