Провели позапланове профілактичне відпрацювання та роз’яснювальну роботу серед населення щодо безпечного поводження з вогнем.

Опубліковано: 26-1-2019

25 січня  працівники Таращанського районного сектору спільно з представниками національної поліції,фахівцями Київобленерго та Київоблгазу, депутатами Великоберезянської сільської ради, Соціальними працівниками провели позапланове профілактичне відпрацювання  Великоберезянської сільської ради та роз’яснювальну роботу серед населення   щодо  безпечного поводження з вогнем.
Метою подібних заходів є інформування населення щодо правил пожежної безпеки вдома, надання практичної та профілактичної допомоги з метою недопущення пожеж в житловому секторі громадян а також перевірка їхніх знань щодо безпеки в побуті та в різних життєвих ситуаціях.
Також, під час заходу працівники Таращанського РС пояснювали жителям, що треба робити, щоб через неправильне користування пічним опаленням не виникло пожежі. Користуючись нагодою, мешканців було додатково проінформовано про безпеку перебування на кризі та ризик переохолодження.
У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи громадяни мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на всі питання щодо протипожежної безпеки. Для ефективного засвоєння отриманої інформації рятувальники надали жителям листівки та тематичні пам’ятки.Користуючись нагодою рятівники завітали до вихованців Великоберезянської ЗОШ та ДНЗ. З дітьми було проведено профілактичні бесіди щодо дотримання безпеки в побуті та дії  учнів у разі винекнення пожежі.