Провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання

Опубліковано: 16-9-2019

13 вересня  рятувальники Таращанського району спільно з представниками Крив’янської сільської ради та депутатським корпусом провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Крива.
Спілкуючись з місцевими жителями, вогнеборці навели людям приклади пожеж, які виникли у домогосподарствах від початку року, розповіли про наслідки пожеж, які можуть статися у разі ігнорування правилами безпеки. Щоб кожна людина знала, як вберегти свій дім від вогню, рятувальники пояснили громадянам правила безпечної експлуатації електрообігрівачів та газових приладів.
Дорослим фахівці ДСНС наголосили про важливість навчання дітей правилам безпеки та роз’яснення малечі про загрозу від ігор з вогнем, користування сірниками і запальничками. Окрім цього, разом із соціальними працівниками рятувальники відвідали помешкання літніх людей, малозабезпечених громадян та багатодітних сімей, яким наголосили про заборону спалювання сухої трави в пожежонебезпечний період.
У ході кожного рейду вогнеборці вручали  пам’ятні листівки із попереджувальним змістом та основними правилами пожежної безпеки, дії під час виявлення підозрілих вибухонебезпечних придметів, яких слід постійно дотримуватися у побуті.