Проведено зустріч з роботодавцем

Опубліковано: 5-2-2020

4 лютого цього року в приміщенні Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості була проведена зустріч роботодавця ТОВ «КСБ» ВІТЯЗЬ». Як  завжди, зустріч відбулася між запрошеними особами і представниками підприємства в плідному діалозі.

Сергій Степанович детально ознайомив присутніх зі специфікою діяльності підприємства, умовами праці, графіком роботи, заробітною платнею та презентував вакансії охоронника. Відповів на ряд поставлених питань присутніх

Захід відвідали одинадцять осіб із числа безробітних громадян, які перебувають на обліку в районній службі зайнятості, а також особи, які не перебувають на обліку в СЗ, але бажають знайти роботу.

За результатами зустрічі три особи виявили бажання працювати на запропоновані вакансії.