Проведено штабне тренування

Опубліковано: 10-10-2019

10 жовтня в залі засідань районної державної адміністрації під керівництвом виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Юрія Шостака проведено штабне тренування  з органами управління та силами цивільного захисту Таращанської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області за темою: «Дії органів  управління  та  сил  Таращанської районної ланки  територіальної  підсистеми  єдиної  державної  системи цивільного  захисту щодо виконання завдань у   складних  умовах осінньо-зимового  періоду».

Мета даного тренування:

1. Вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту з питань організації виконання заходів, передбачених плануючими документами територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.

2. Поглиблення теоретичних знань, набуття практичних умінь з управління силами і засобами під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, а також їх всебічного забезпечення.

3. Проведення оцінки здатності Таращанської районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ до дій з ліквідації НС природного та техногенного характеру.

4. Визначення стану готовності до вирішення завдань Таращанської районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.

Участь у заході взяли: Таращанська районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; комісія з питань евакуації Таращанського; територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту району: зв’язку і оповіщення; протипожежна; медична; охорони громадського порядку; комунально–технічна; інженерна; енергетики; захисту сільськогосподарських тварин та рослин; матеріального забезпечення, торгівлі та харчування; оперативно-чергові служби Таращанського відділення Миронівського відділу ГУ НП в Київській області, Таращанського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області, Таращанської філії ПАТ «Київоблгаз», Таращанського РП ПрАТ «Київобленерго», екстреної медичної допомоги; відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, відділ освіти і науки райдержадміністрації, відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації; голови міської та сільських рад; керівники підприємств, установ, організацій району.

В ході  активного обговорення завдань учасниками тренування було досягнуто поставлених цілей.

На завершення виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак підвів підсумки штабного тренування та  дав загальну оцінку рівня підготовки органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій.