Проведено семінар - нараду з метою зменшення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин

Опубліковано: 20-2-2020

20 лютого Таращанським районним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області було організовано та проведено семінар-нараду на теми:

- ветеринарно-санітарні вимоги, обов’язкові для виконання в галузі бджільництва;

- обстеження бджолопасік під час проведення весняної ревізії;

- безпека бджіл при застосуванні пестицидів.

Під час наради були присутні представники органів місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання та фізичні особи, які займаються бджолярством, представники сільськогосподарських підприємств та громадських організацій.

Активну участь в обговоренні даного питання взяли присутні пасічники. Під час виступів було чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення.