Проведено рейдові відпрацювання біля водних об’єктів Таращанського району

Опубліковано: 22-7-2019

З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах району, працівниками Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області 19 липня проведено рейдові відпрацювання біля водних об’єктів Таращанського району.
Вручаючи інформаційні листівки громадянам, співробітники ДСНС під час бесід акцентували увагу громадян на тому, що в переважній більшості випадків, люди гинуть на воді через власну необережність, тож вирушаючи на водойми, необхідно бути вкрай обережними та уважними.
Також громадянам розповіли про небезпеку купання у не відведених місцях, про небезпеку пірнання у воду з обривів та мостів, нагадали про заборону купання у нетверезому стані та дії під час виявлення підозрілих вибухонебезпечних придметів.