Проведено рейдові перевірки сільськогосподарських підприємств Таращанського району

Опубліковано: 9-7-2019

Суха  погода, а також людський фактор є основними причинами  загорянь хлібних масивів. Тому в літню пору року з метою недопущення пожеж в полях, зернозбиральної техніки чи на току, 9 липня працівниками Таращанського районного сектору ДСНС проведено рейдові перевірки сільськогосподарських підприємств Таращанського району з метою перевірки дотримання правила пожежної та техногенної безпеки під час жнив. Із працівниками проведено позапланові інструктажі щодо порядку нагляду за безпечною роботою основних систем та вузлів збиральної техніки, порядку дій у разі виникнення пожежі, користування первинними засобами пожежегасіння а також дії під час виявлення підозрілих вибухонебезпечних придметів.
Наостанок рятувальники розповсюдили інформаційні листи серед працівників  господарств, що будуть задіяні до збирання врожаю.