Проведено ряд робочих нарад щодо підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 р.р.

Опубліковано: 1-8-2019

01 серпня в рамках підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 р.р. виконуючим обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрієм Шостаком проведено ряд робочих нарад  за участі керівника КНП ТРР «Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Петра Антонця, завідувача господарством КНП ТРР «Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»  Катерини Машковської, начальника управління фінансів райдержадміністрації Людмили Возної, сільських голів: села В.Березянка В’ячеслава Кучеренка,  села Круті  Горби Сергія Трояна, села Кирдани Олексадра Гриценка, села Володимирівка Тетяни Хомейко, села Кислівка Вадима Пасічнюка, села Ріжки Олександра Мокляка начальника та головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи райдержадміністрації  Олени Білостоцької та Елли Агапової.

Спільно з органами місцевого самоврядування опрацьовано проблемні питання підготовки амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів до роботи в зимових умовах, визначено основні напрямки їх вирішення та встановлені конкретні терміни виконання.